Logo

NOWA SKUTECZNA METODA WYPRÓBOWANA I SPRAWDZONA W EUROPIE, NARESZCIE I W POLSCE !!!
POWSTRZYMUJE WYPADANIE WŁOSÓW BEZ SKALPELA!


JavaScript is disabled!
To display this content, you need a JavaScript capable browser.


Pierwszy w Warszawie Gabinet Trychologii prowadzony przez specjalistów przeszkolonych przez specjalistów w dzidzinie Dermotrychologii Kapyderm z Hiszpanii.

Zabiegi trychologiczne oferowane w Gabinecie Hair - Derm zostały opracowane przez specjalistów z firmy Kapyderm, którzy posiadają ponad 20 letnie doświadczenie w dziedzinie Dermotrychologii. Produkty stosowane przez nas są wyłącznie naturalne, zostały przetestowane dermatologicznie, nie wywołują alergii ani żadnych skutków ubocznych. Stosowane w odpowiedni sposób, zależnie od dolegliwości przynoszą wspaniałe efekty, likwidując schorzenia skóry głowy takie jak:

  • łojotokowe zapalenie skóry głowy
  • łojotok
  • łupież
  • łuszczyca
  • łysienie
  • swędząca skóra głowy
  • włosy suche i zniszczone

Stan skóry głowy przed i po zabiegu przy łojotokowym zapaleniu skóry głowy:

przed zabiegiem
i i
i i
po zabiegu
i i

 

Kuracje trychologiczne mogą odbywać się w naszym Gabinecie, jak również mogą być stosowane indywidualnie przez pacjenta w domu.
W momencie stwierdzenia choćby najmniejszych objawów chorobowych w mieszkach włosowych, trychologia umożliwia nam dostarczenie białka i minerałów w celu pobudzenia uśpionych mieszków włosowych i przyśpieszeniu odrostu włosa.
Absorpcję składników odżywczych poprzedza etap oczyszczenia skóry głowy oraz masaż skóry głowy przy użyciu różnorodnych olejków i esencji pochodzenia naturalnego, wzmacniający krążenie krwi.
Rezultat zabiegów można obserwować w ciągu trzech miesięcy. Wypadanie włosów w stadium początkowym można zatrzymać już po 10 zabiegach.
Przez cały okres kuracji pacjent jest pod stałą opieką Specjalisty Trychologa. Regularnie odbywają się kontrole w gabinecie. Śledzimy zmiany i dopasowujemy kurację do każdej najmniejszej poprawy, aby uzyskać jak najlepszy rezultat.
Po zakończonej kuracji zapraszamy naszych pacjentów co 6- 8 miesięcy na darmowe kontrole.

W Gabinetach Hair Derm bazujemy wyłącznie na naturalnych produktach Kapyderm, które są dostępne na całym świecie, a teraz i w Polsce. Produkty są stosowane w odpowiednich ilościach i proporcjach w zależności od schorzenia skóry głowy. Rodzaje kuracji dopasowywane są indywidualnie dla każdego pacjenta. Kuracja polega na dostarczeniu odpowiednich substancji odżywczych, pobudzeniu mieszków włosowych, zregenerowaniu cebulek włosa oraz przyspieszeniu odrostu włosa.

Studio Aplet
Hair Derm