Logo

O nas - gabinet

 

Hair Derm - zapewnia profesjonalne, niechirurgiczne uzupełnianie włosów i ich zagęszczanie. Innowacyjna metoda dla kobiet i mężczyzn. Borykasz się z wypadaniem włosów i łysieniem - my jesteśmy po to by pomóc i przywrócić wszystkim osobom, które cierpią z tego powodu, wiarę w siebie.

Hair Derm to Salony Fryzjerskie i Gabinety Trychologii na najwyższym poziomie istniejące od 2006 roku, zajmujące się profesjonalną diagnostyką chorób skóry głowy i włosów.
Ich założycielką jest Małgorzata Golińska – Specjalista w dziedzinie Trychologii.
Wychodząc naprzeciw potrzebom swoich pacjentów postanowiła połączyć Gabinety Trychologii z  profesjonalnymi Salonami Fryzjerskimi.

Ciepła i miła atmosfera panująca w naszych Gabinetach, profesjonalny personel z wieloletnim doświadczeniem, wyposażenie najwyższej klasy oraz kosmetyki renomowanej firmy Kapyderm, to wszystko sprawia, że jesteśmy w stanie zadowolić najbardziej wymagających klientów.
Posiadamy udokumentowane sukcesy kuracji trychologicznych przeprowadzonych w naszych placówkach.

Jako wyłączny dystrybutor w Polsce preparatów Dermotrychologicznych Kapyderm zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby oraz salony fryzjerskie do podjęcia współpracy.

Organizujemy jedyne autoryzowane w Polsce przez firmę Kapyderm www.kapyderm.com
dyplomowane kursy z Dermotrychologii, uprawniające do prowadzenia Gabinetów Trychologii pracujących na preparatach Kapyderm.

 

Studio Aplet
Hair Derm