Logo

Nasi specjaliści

Przedstawiamy Państwu głównego Dermotrychologa firmy Hair-Derm.

Główny trycholog

Małgorzata Golińska – Specjalista Trycholog, z wykształcenia Ekonomistka. W zawodzie Trychologa pracuje od 10 lat. Przez ten czas osiągnęła wiele udokumentowanych sukcesów w leczeniu schorzeń skóry głowy i włosów. Pod jej doświadczonym okiem w obecnej chwili prowadzonych jest około 80 gabinetów trychologicznych w Polsce i w Wielkiej Brytanii.

Szkoleniowiec z dziedziny Dermotrychologii oraz terapii Kapyderm. Ukończyła liczne kursy trychologiczne w kraju i zagranicą.

Nasza specjalistka mówi:

„Trychologia jest moim trzecim dzieckiem, zainteresowała mnie w momencie kiedy nie mogłam uzyskać skutecznej pomocy w leczeniu łysienia, które mnie dotknęło. Wtedy to natknęłam się na tą metodę, dzięki której znalazłam rozwiązanie dla moich problemów ze skórą głowy i włosami. Od tamtej pory jestem związana z trychologią na co dzień. Po swoich doświadczeniach bardzo dobrze rozumiem problemy swoich pacjentów i do każdego z nich podchodzę indywidualnie. Trychologia wymaga ode mnie ciągłego rozwijania swoich umiejętności poprzez liczne szkolenia i praktykę. Trychologia to moja pasja.”

Zapraszam wszystkich borykających się z problemami skóry głowy i włosów na badanie do naszego gabinetu.

Obiecujemy profesjonalną obsługę.


Studio Aplet
Hair Derm